Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Solo (2016) me Titra Shqip: 2x2

Episode 2

Bruno Corona është ende gjallë dhe në burg, dhe është i drenazhuar mendërisht dhe fizikisht. Megjithatë, lirimi i Brunos së shpejti bëhet e vetmja mënyrë për të zbuluar se ku po mbahet peng Agata.

Solo: 2×2 me Titra Shqip
Oct. 19, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x