Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 527 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Stranger Things (2016) me Titra Shqip: 4x7

Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab

Ndërsa Hopper përgatitet për të luftuar një përbindësh, Dustin zbërthen motivet e Vecna ​​- dhe dekodon një mesazh nga përtej. El gjen forcë në një kujtim të largët.

Stranger Things: 4×7 me Titra Shqip
May. 27, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x