Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Server 1ds2com

Sweet Home (2020) me Titra Shqip: 2x6

Episode 6

Eun-yu ndjek Yi-kyung dhe vajzën, me Park Chan-yeong menjëherë pas saj. Vdekja e të mbijetuarve dhe një ushtari i humbur e hedhin stadiumin në trazira.

Sweet Home: 2×6 me Titra Shqip
Dec. 01, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x