Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

The Bequeathed (2024) me Titra Shqip: 1x6

Episode 6 (Fundi Sezonit 1)

E përballur me të vërtetën tronditëse rreth varrosjes, Seo-ha e gjen veten në rrezik – dhe ajo duhet të krijojë një përpjekje të fundit për të shpëtuar veten.

The Bequeathed: 1×6 me Titra Shqip
Jan. 19, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x