Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 101 Shikime Raporto Problem

  • Server 1ds2com
  • Server 2voe.sx

The Borgias (2011) me Titra Shqip: 2x1

The Borgia Bull

Papa Aleksandri VI merr një dashnor të ri dhe organizon një festë madhështore pagane për qytetarët e Romës kur zbulohet një arkë me objekte të lashta; rivaliteti midis vëllezërve Cesare dhe Juan derdhet në rrugë; Lucrezia kujdeset për fëmijën e saj të porsalindur; tani një prift baritor edhe një herë, Della Rovere i shpëton për pak një atentat.

The Borgias: 2×1 me Titra Shqip
Apr. 08, 2012
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x