Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 58 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Boys (2019) me Titra Shqip: 2x7

Butcher, Baker, Candlestick Maker

Seanca e rrejshme e Kongresit kundër Vought e kongresmenes Victoria Neuman zhvillohet në 3 DITË. A do ta lejojmë atë të kriminalizojë superheronjtë kur na duhen më shumë? Ne duhet të ngrihemi kundër një politike kaq flagrante partiake. Ju lutemi bashkohuni me shokët e tjerë Patriotikë Amerikanë dhe dërgoni $20 në VOUGHTPROMISE.COM për t’i thënë Neuman-it dhe miqve të saj të gjykatës Kangur se ata nuk do të fitojnë, “Not On Our Watch”™.

The Boys: 2×7 me Titra Shqip
The Boys: 2×7 me Titra Shqip
Oct. 01, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x