Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 83 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

The Boys (2019) me Titra Shqip: 4x1

Department of Dirty Tricks

Pasi Butcher humbet mundësinë për të vrarë Homelander duke përdorur Soldier Boy, ai përpiqet të kthejë Ryan në anën e tij dhe të korrigjojë gabimet. Ndërkohë Homelander kërkon një aleat të ri ndërsa lufton të pajtohet me vdekshmërinë e tij.
The Boys: 4×1 me Titra Shqip
The Boys: 4×1 me Titra Shqip
The Boys: 4×1 me Titra Shqip
The Boys: 4×1 me Titra Shqip
The Boys: 4×1 me Titra Shqip
The Boys: 4×1 me Titra Shqip
Jun. 13, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x