Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Server 1do0od.com
  • Server 3obeywish.com
  • Server 4embedv.net

The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip: 1x8

Protect the Family (FUND)

Jetët dhe trashëgimia e Sun-ëve varen në balancë ndërsa plagët e vjetra dhe të vërtetat e vështira dalin në dritë. Bruce bën një zgjedhje që mund të ndryshojë familjen përgjithmonë.

The Brothers Sun: 1×8 me Titra Shqip
Jan. 04, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x