Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1ds2com
  • Server 2voe.sx

The Informant (2020) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3 (FUND)

I dërguar në pyetje për ngjarjet me kolonelin, Laniku arrin t’i shpëtojë torturave dhe përpiqet të takojë familjen e tij. Plani është të arratisemi në siguri jashtë vendit.

The Informant 2020: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 25, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x