Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com

The Long Shadow (2023) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Hetimi përhapet në Bradford me vrasjen e një gruaje tjetër të re dhe një oficere policie ngarkohet me punë të rrezikshme të fshehtë.

The Long Shadow: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 09, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x