Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 5x6

Oops!...I Did It Again

Me gabimin e tyre nga episodi i fundit, apokalipsi është i afërt. Eliot dhe Margo përpiqen gjithçka që mund të mendojnë për ta parandaluar këtë, por asgjë nuk funksionon. Ndërsa Eliot zhytet gjithnjë e më thellë në vetë-dëshpërim, Margo i afrohet zgjidhjes. Por në fund të fundit, nuk është ideja e Margos ajo që e shpëton ditën!

The Magicians: 5×6 me Titra Shqip
The Magicians: 5×6 me Titra Shqip
Feb. 12, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x