Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Magicians (2015) me Titra Shqip: 5x7

Acting Dean

Ndërsa Penny përpiqet të mbajë gjithçka në Brakebills nën kontroll, Eliot dhe Margo hetojnë arin e vjedhur të Mbretit të Errët të Fillory. Kjo i bën ata të zbulojnë një sekret shumë shqetësues.

The Magicians: 5×7 me Titra Shqip
Feb. 19, 2020
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x