Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Offer (2022) me Titra Shqip: 1x4

The Right Shade of Yellow

Me Marlon Brando dhe Al Pacino në garë për rolet kryesore në “The Godfather”, Ruddy është kapur në vijën e zjarrit midis Evans dhe Coppola dhe duhet të zgjedhë një anë. Pasi fitoi mbështetjen e Joe Colombo, Ruddy merr një vështrim të pakëndshëm të besnikërisë së mikut të tij të ri. Rritja e aksioneve rreth “The Godfather” vazhdon të tensionojë marrëdhëniet e Ruddy me Francoise.

The Offer: 1×4 me Titra Shqip
May. 05, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x