Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 14 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Offer (2022) me Titra Shqip: 1x5

Kiss the Ring

Ruddy dhe Bettye luftojnë makthet logjistike me fotografinë kryesore që po afrohet shpejt. Ndërsa turma vazhdon të rrënjos veten në bërjen e filmit, tensionet rriten midis Colombo dhe kokës famëkeqe të Crazy Joe Gallo.

The Offer: 1×5 me Titra Shqip
May. 12, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x