Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

The Offer (2022) me Titra Shqip: 1x9

It’s Who We Are

Ndërsa produksioni përballet me sfidat e xhirimeve në Siçili, Ruddy largohet herët për të ndihmuar që Evans të kthehet në rrugën e duhur. Mosmarrëveshjet pas-produksionit me Lapidus kërcënojnë vizionin e Coppola-s për modifikimin dhe Bettye fillon të mendojë për lëvizjen e saj të ardhshme.

The Offer: 1×9 me Titra Shqip
The Offer: 1×9 me Titra Shqip
Jun. 09, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x