Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4918 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

The Vampire Diaries (2009) me Titra Shqip: 1x21

Isobel

Isobel kthehet në qytet dhe surprizon Alaric duke i kërkuar që ta lejojë të takojë Elena. Por kur më në fund të dyja takohen, Isobel nuk pranon t’i përgjigjet shumë pyetjeve të vajzës.

The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 1×21 me Titra Shqip
May. 06, 2010
Shpërndarë1
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x