Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 4056 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

The Vampire Diaries (2009) me Titra Shqip: 2x11

By the Light of the Moon

Hëna e plotë afrohet dhe Caroline ndihmon Tyler me mutacionin e tij të parë. Ndërsa Stefan dhe Katherine përfshihen në një lojë strategjie mendore, Damon dhe Alaric bëhen dyshues ndaj një Jules misterioze e cila ka ardhur në Mystic Falls në kërkim të mikut të saj të zhdukur, Mason. Bonnie dhe Luca punojnë së bashku në një magji edhe pse të dy vazhdojnë që secili të ketë sekretet e veta. Elijah papritmas arrin me një ofertë që mund të ndryshojë gjithçka në tryezë.

The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×11 me Titra Shqip
Dec. 09, 2010
Shpërndarë2
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x