Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3946 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

The Vampire Diaries (2009) me Titra Shqip: 2x12

The Descent

Elena ka një plan të ri për të ardhmen, por Stefan ka idetë e tij se si duhet ta trajtojë situatën. Damon përpiqet të marrë të vërtetën nga Jules dhe i kërkon Elena të ruajë Rozën, por situata bëhet shpejt e rrezikshme. Matt dhe Caroline përpiqen të jenë të sinqertë në lidhje me ndjenjat e tyre dhe Caroline habitet kur sheh reagimin e Tyler ndaj bujarisë së tij. Damon e ka të vështirë të fshehë ndjenjat e tij të vërteta në një situatë jete apo vdekjeje.

The Vampire Diaries: 2×12 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 2×12 me Titra Shqip
Jan. 27, 2011
Shpërndarë1
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x