Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

The War of the Worlds (2019) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Me rritjen e ritmit të pushtimit marsian, George dhe Amy përballen secili me sprovat e veta të tmerrshme. Të dëshpëruar për t’u ribashkuar, një litar shpëtimi u vjen në ndihme.

The War of the Worlds: 1×2 me Titra Shqip
The War of the Worlds: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 24, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x