Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 16 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Time (2021) me Titra Shqip: 1x2

Episode 2

Marku po ngacmohet nga shoku i burgosur Johnno. A u thotë ai oficerëve të burgut dhe etiketohet si bar apo rrezikon që sulmet të bëhen gjithnjë e më të dhunshme? Djali i Erikut sulmohet.

Time: 1×2 me Titra Shqip
Jun. 13, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x