Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Time (2021) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3 (Fundi Sezonit 1)

Marku pëson një humbje personale tragjike dhe i jepet mundësia të largohet nga burgu për një ditë. Eriku detyrohet të ndërmarrë rreziqe më të mëdha për të mbrojtur familjen e tij. Por ku do ta tërheqë kufirin?

Time: 1×3 me Titra Shqip
Jun. 20, 2021
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x