Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1465 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

True Beauty 2020: 1x13

Only Fools Judge Others

Një video e Ju Kyung e çon të gjithë shkollën në trazira. Kur Ju Kyung zbulon se e kaluara e saj nga shkolla e vjetër është ekspozuar, ajo ikën. Sidoqoftë, nuk e shqetëson pak Soo Ho atë që të tjerët thonë. E vetmja gjë që e shqetëson është nëse Ju Kyung është në rregull apo jo. Ndërkohë, Seo Jun bën gjithçka që mundet për të arritur në fund të kësaj ngjarjeje dhe tronditet kur gjen personin përgjegjës për videon.

True Beauty: 1×13 me Titra Shqip
True Beauty: 1×13 me Titra Shqip
Jan. 27, 2021
Shpërndarë2
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x