Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1582 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

True Beauty 2020: 1x16

Happy Ending

Ju Kyung dhe Soo Ho më në fund konfirmojnë se ndjenjat e tyre për njëri-tjetrin nuk kanë ndryshuar pas gjithë këtyre viteve. Pasi kanë derdhur lot nga bashkimi i tyre, ata fillojnë lidhjen e tyre të lumtur, e cila është më e rritur nga ditët e shkollës së mesme. Ndërkohë, Seo Jun, i cili tani ka lëvizur nga dashuria e tij e pashpërblyer, bëhet gati të debutojë ndërsa Hee Kyung i kërkon Soo Ho të përfshijë “Missing Love” në albumin debutues të Seo Joon.

True Beauty: 1×16 me Titra Shqip
True Beauty: 1×16 me Titra Shqip
Feb. 04, 2021
Shpërndarë0
1.5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x