Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2501 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

True Beauty 2020: 1x5

If He Has Feelings for Me

Soo Ho shkon deri në fund të takimit të Ju Kyung natën vonë me një justifikim të çalë. Ju Kyung fillon të pyesë nëse Soo Ho ka ndjenja për të. Ajo e pyet atë jashtë. Ndërkohë, një studente e vitit të parë ngacmohet nga shokët e saj të klasës për pamjen e saj të shëmtuar. Kjo i kujton Ju Kyung-ut jetën e saj të kaluar në shkollë dhe ajo vendos të ofrojë ndihmë.

True Beauty: 1×5 me Titra Shqip
True Beauty: 1×5 me Titra Shqip
Dec. 23, 2020
Shpërndarë1
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x