Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 175 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Under the Bridge (2024) me Titra Shqip: 1x1

Looking Glass

Në vitin 1997, në një ishull të qetë në British Kolumbia, katërmbëdhjetë vjeçarja Reena Virk merr pjesë në një festë dhe nuk kthehet më në shtëpi. Zhdukja e saj intrigon një romanciere që kthehet në vendlindjen e saj, e cila e gjen veten të tërhequr në botën e fshehur të adoleshentëve të dyshuar…

Under the Bridge: 1×1 me Titra Shqip
Under the Bridge: 1×1 me Titra Shqip
Under the Bridge: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 17, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x