Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Under the Bridge (2024) me Titra Shqip: 1x4

Beautiful British Columbia

Në vitin 1979, Suman dhe Manjit bien në dashuri, duke vënë në lëvizje një sërë ngjarjesh që do të ndryshojnë jetën e tyre përgjithmonë. Në vitin 1997, vajzat e Seven Oaks vijnë në shtëpinë e Virkut për një darkë për t’u kujtuar, duke çuar në zbulimin tronditës të sekretit të Manjit.

Under the Bridge: 1×4 me Titra Shqip
May. 01, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x