Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 69 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

V.C. Andrews’ Dawn (2023) me Titra Shqip: 1x1

Part 1: Dawn

Pasi mëson të vërtetën tronditëse për njerëzit që e kanë rritur, Dawn shkon të qëndrojë me familjen e saj të vërtetë – një familje me sekrete të errëta dhe të shtrembëruara. Ndërsa ajo përpiqet të përshtatet, gjyshja e saj mizore fillon të sundojë jetën e saj me një grusht të hekurt.

V.C. Andrews’ Dawn: 1×1 me Titra Shqip
V.C. Andrews’ Dawn: 1×1 me Titra Shqip
Jul. 08, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x