Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 212 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Vikings: Valhalla (2022) me Titra Shqip: 2x1

The Web of Fate

Olaf zbret në një pozicion të tmerrshëm pasi Forkbeard pushton Kattegat. Duke u fshehur, Freydis dhe Harald duhet të vendosin nëse do të luftojnë për fronin apo do të ikin.

Vikings: Valhalla: 2×1 me Titra Shqip
Jan. 12, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x