Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Warrior (2019) me Titra Shqip: 3x6

A Soft Heart Won't Do You No Favors

Chao dhe Lee bashkohen pasi një përplasje e papritur kërcënon jetën e tyre. Ndërkohë, Hop Wei ka arritur një marrëveshje të tensionuar me tregtarët gjermanë.

Warrior: 3×6 me Titra Shqip
Warrior: 3×6 me Titra Shqip
Warrior: 3×6 me Titra Shqip
Jul. 20, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x