Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 206 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

When They See Us (2019) me Titra Shqip: 1x2

Part Two

Ndërsa çështja trazon tensionet në të gjithë vendin, familjet e djemve dhe avokatët e tyre përgatiten për një betejë të hidhur ligjore kundër New York City.

When They See Us: 1×2 me Titra Shqip
When They See Us: 1×2 me Titra Shqip
May. 31, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x