Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 467 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Në Bibliotekën Bodleian në Oksford, historiania e shkëlqyer Amerikane dhe shtriga e ngurruar Diana Bishop padashur zbulon një dorëshkrim të lashtë magjik, Ashmole 782, i cili ka munguar për shekuj me radhë, dhe është e detyruar të përballet me gjenetistin dhe vampirin e njohur, Matthew Clairmont, të vendosur për të marrë duart e tij librin. Vendosmëria e Dianës për të mos e lënë Matthew ta trembë ndërsa përpiqet të kontrollojë instiktet e tij grabitqare, ushqen një lidhje të rrezikshme mes të dyve. Kur lajmi për zbulimin e librit përhapet në botën e demonëve, vampirëve dhe shtrigave që fshihen në sytë e njerëzve, gjahu për shtrigën që e gjeti bëhet më intensiv.

A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
A Discovery of Witches: 1×1 me Titra Shqip
Sep. 14, 2018
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x