Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

A Friend of the Family (2022) me Titra Shqip: 1x5

The Bitter Cup

Kur martesa e Brobergëve hidhet në rrezik, Bob dhe Mary Ann duhet të përballen me pasojat e tmerrshme të gabimeve të tyre. B forcon kontrollin e tij të keq mbi Jan.

A Friend of the Family: 1×5 me Titra Shqip
Oct. 13, 2022
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x