Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 89 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Alexander: The Making of a God (2024) me Titra Shqip: 1x4

The Golden Empire

Aleksandri gjen një qëllim të ri në Egjipt dhe nis një udhëtim të rrezikshëm për të gjetur një orakull të lashtë dhe për të mësuar identitetin e tij të vërtetë.

Alexander: The Making of a God: 1×4 me Titra Shqip
Jan. 31, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x