Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Arrow (2012) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Pas një mbytjeje të dhunshme të anijes, playboy miliarder Oliver Queen u zhduk dhe u supozua i vdekur për pesë vjet përpara se të zbulohej i gjallë në një ishull të largët në Paqësor. Në qytetin Starling, Oliver ngadalë rilidhet me njerëzit më të afërt me të. Oliver ka rikthyer shumë aftësi të reja nga koha e tij në ishull dhe arrin të krijojë fshehurazi personazhin e Arrow për të korrigjuar gabimet e familjes së tij dhe për të luftuar të këqijat e shoqërisë. Si Shigjeta, Oliveri do të shlyejë për mëkatet e kaluara të familjes së tij ndërsa ai kërkon shëlbimin personal që i nevojitet.

Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Arrow: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 10, 2012
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x