Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Arrow (2012) me Titra Shqip: 1x2

Honor Thy Father

Oliver shkon në gjykatë për të shfuqizuar certifikatën e vdekjes dhe befasohet këndshëm kur has Laurel, i cili është atje duke ndjekur penalisht Martin Somers, një kriminel me lidhje me Triadën Kineze. Oliver e njeh emrin e Martinit nga libri i babait të tij dhe synon ta rrëzojë atë. Martin urdhëron Triadën të “kujdeset për” Laurel, kështu që ata dërgojnë mercenarin e tyre kryesor – China White – pas saj, një akt që kulmon në një betejë midis Arrow dhe China White. Ndërkohë, Moira dhe Walter i kërkojnë Oliverit që të marrë përsipër kompaninë.

Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Arrow: 1×2 me Titra Shqip
Oct. 17, 2012
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x