Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Arrow (2012) me Titra Shqip: 1x3

Lone Gunmen

Oliver habitet kur dikush qëllon dhe vret një nga objektivat e tij. Meqenëse plani i tij është të sjellë njerëzit para drejtësisë përkundrejt vrasjes së tyre, Oliver nuk e vlerëson ndihmën dhe kërkon për të armatosurin. Ai shpejt mëson se njeriu, Deadshot, po nxjerr biznesmenë që janë planifikuar të bëjnë oferta në një ankand për një kompani energjetike dhe Walter është një nga ofertuesit. Duke kuptuar se ai nuk mund të mbrojë familjen e tij dhe të ndalojë Deadshot në të njëjtën kohë, Oliver kërkon ndihmën e Detektivit Lance, por plani i tij ka pasoja të tmerrshme. Ndërkohë, Laurel dhe Tommy kapen në një situatë të vështirë me Oliverin.

Arrow: 1×3 me Titra Shqip
Arrow: 1×3 me Titra Shqip
Arrow: 1×3 me Titra Shqip
Arrow: 1×3 me Titra Shqip
Arrow: 1×3 me Titra Shqip
Arrow: 1×3 me Titra Shqip
Oct. 24, 2012
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x