Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip: 1x11

Part 2: The Sky Turning Inside Out, Rising Land (5)

Harim bën një rrëfim befasues për Mubaek. Chaeeun shkon të shohë Tanya dhe i tregon asaj të vërtetën për Eunseom. Mihol i ofron Taealhas një rrugëdalje.

Arthdal Chronicles: 1×11 me Titra Shqip
Jul. 06, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x