Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip: 1x13

Part 3: Arth, The Prelude to All Legends (1)

Tanya tronditet nga pranimi i rolit të saj të ri nga Arthdal ​​dhe kërkon që Taealha dhe Tagon të mbajnë fundin e pazarit.

Arthdal Chronicles: 1×13 me Titra Shqip
Sep. 07, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x