Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 19 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip: 1x18

Part 3: Arth, The Prelude to All Legends (6) (Fundi Sezonit 1)

Tanya merr fjalën për Wahanin dhe takon dikë që ka parë Eunseom. Saya bëhet gjithnjë e më i turpshëm ndaj atyre që e rrethojnë. Tagon merr atë që dëshiron.

Arthdal Chronicles: 1×18 me Titra Shqip
Sep. 22, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x