Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Arthdal Chronicles (2019) me Titra Shqip: 1x5

Part 1: The Children of Prophecy (5)

Ndërsa deklarata e Tagonit valëvitet nëpër Arthdal, Eunseom mendon rëndësinë e asaj që pa. Mubaek kërkon këshilla dhe i jepet një kërkim.

Arthdal Chronicles: 1×5 me Titra Shqip
Jun. 15, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x