Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 186 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Billions (2016) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Një majë e brendshme ndez një lojë mace dhe miu me aksione të larta.

Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Billions: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 17, 2016
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x