Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 62 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com

Birdsong (2012) me Titra Shqip: 1x1

Episode 1

Stephen dhe Isabelle fillojnë një lidhje të paligjshme, e cila përfundon me pasoja të mëdha për të dy. Vite më vonë në 1916, Stephen e gjen veten duke shërbyer në Frontin Perëndimor pikërisht në vendin ku përjetoi dashurinë e tij të madhe. Ai takon Jack Firebrace, një tuneler që përfundon duke e ndihmuar atë të durojë shkatërrimet e luftës dhe i mundëson atij të bëjë paqe me ndjenjat e tij për Izabelën, të cilën ai do ta takojë përsëri.

Birdsong: 1×1 me Titra Shqip
Jan. 22, 2012
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x