Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 45 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Bodies (2023) me Titra Shqip: 1x1

'You're Dead Already'

Në vitin 2023, detektivi Hasan zbulon një trup të pajetë në Longharvest Lane, Whitechapel – ndërsa në 1941 dhe 1890, dy detektivë të tjerë gjejnë të njëjtin kufomë.

Bodies: 1×1 me Titra Shqip
Bodies: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 19, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x