Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 149 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com

Bridgerton (2020) me Titra Shqip: 3x4

Old Friends

Kur një lajmetar arrin në shtëpinë e saj, Penelopa përballet me një zgjedhje të vështirë. Për të tjerët, mundësitë për të ndërtuar një fillim të ri – dhe për të gjetur një ndeshje dashurie – janë të shumta.

Bridgerton: 3×4 me Titra Shqip
Bridgerton: 3×4 me Titra Shqip
May. 16, 2024
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x