Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 176 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Britannia (2018) me Titra Shqip: 2x2

May the Gods Speak

Njeriu i Vdekur dërgon Hellën në një mision. Jeta e re e Phelan rrëzohet dhe dyshimet e Rork për Veranin e çojnë atë në një duel.

Britannia: 2×2 me Titra Shqip
Nov. 07, 2019
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x