Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 447 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Chicago Fire (2012) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Kur një zjarr pretendon një të tyren, ka shumë faj dhe faj për të shkuar përreth. Lt. Matthew Casey, i ngarkuar me kamionin, përpiqet të vazhdojë, por i kundërvihet nënkolonelit të guximshëm Kelly Severide të Skuadrës së Shpëtimit – dhe secili fajëson tjetrin për anëtarin e ekipit të rënë. Zjarrfikësja përfshin gjithashtu: Shefin e Batalionit Wallace Boden, një zjarrfikës zjarrfikës i cili përballet me vendime të rëndësishme personale; mjekët ndihmës Gabriela Dawson dhe Leslie Shay, të cilët ndajnë një lidhje të ngushtë dhe ekip së bashku për të përballuar disa nga situatat më të tmerrshme që mund të imagjinohen; Peter Mills, një i diplomuar në akademi, i cili është brezi i fundit në një familje zjarrfikëssh; dhe Christopher Herrmann, një veteran me përvojë, i cili humbet shtëpinë e tij për t’u mbyllur dhe tani duhet të shkulë familjen e tij për t’u zhvendosur me vjehrrit e tij.

Chicago Fire: 1×1 me Titra Shqip
Chicago Fire: 1×1 me Titra Shqip
Chicago Fire: 1×1 me Titra Shqip
Chicago Fire: 1×1 me Titra Shqip
Chicago Fire: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 10, 2012
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x