Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 118 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to

Childhood’s End (2015) me Titra Shqip: 1x1

The Overlords

Një prani alienësh mbërrin në Tokë me qëllimin për t’i dhënë fund të gjitha vuajtjeve dhe për ta udhëhequr njerëzimin në një utopi. Por kur alienët refuzojnë të tregojnë pamjen e tyre, disa pyesin veten nëse kjo ëndërr është një makth.

Childhood’s End: 1×1 me Titra Shqip
Childhood’s End: 1×1 me Titra Shqip
Childhood’s End: 1×1 me Titra Shqip
Dec. 14, 2015
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x