Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 905 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com
  • Server 2voe.sx

Il capo dei capi aka Corleone (2007) me Titra Shqip: 1x4

Episode 4

Biagio Schiro dhe komisioneri Boris Giuliano janë rrugës për në aeroportin e Palermos për të kapur kimistët francezë që mbërritën për të mësuar klanin e tyre homolog Bontade se si të presë drogën. Në momentin e fundit, Komisioneri merr një telefonatë që e urdhëron të anulojë operacionin për mungesë provash për fajësinë e francezëve. Toto Riina i jep njërit prej pasardhësve të Bontade shumën e parave që i duhen vëllait të tij që po vdes. Toto dhe Ninetta janë në pritje të fëmijës së tyre të tretë. Schiro dhe komisioneri Giuliano nuk dorëzohen.

Corleone: 1×4 me Titra Shqip
Nov. 15, 2007
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x