Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Dr. Death (2021) me Titra Shqip: 2x2

Worth the Risk

Në vitin 2012, hulumtimi i Macchiarini u publikua pasi pacienti i tij në Suedi është asimptomatik dy muaj pas operacionit. Në të tashmen, Hana vuan komplikime. Paolo dhe Benita afrohen më shumë. Paolo kërkon pacientë të rinj për të zgjeruar praktikën e tij.

Dr. Death: 2×2 me Titra Shqip
Dec. 21, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x