Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 3 Shikime Raporto Problem

  • Server 1d000d.com

Dr. Death (2021) me Titra Shqip: 2x3

The Horizon

Në vitin 2012 në Stokholm, një tjetër operacion i Dr. Macchiarini përfundon tragjikisht. Aktualisht, Benita takon prindërit e Paolos dhe vendos të hetojë prejardhjen e tij përpara se të shkojë me të në Barcelonë.

Dr. Death: 2×3 me Titra Shqip
Dec. 21, 2023
Shpërndarë0
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x